Jak działamy ?

Jak wygląda przebieg naszej pracy ?

Na drodze do realizacji wymarzonej, niepowtarzalnej zabudowy meblowej znajduje się parę przystanków. Staramy się, aby nasi klienci czuli się u nas swobodnie i pewnie, dlatego też, w tym miejscu, przedstawimy Państwu ogólny schemat naszego wspólnego działania.

SPOTKANIE Z KLIENTEM

Na pierwszym spotkaniu ustalamy wspólnie wstępny zarys Państwa oczekiwań, rozmawiamy o inspiracjach, preferencjach kolorystycznych oraz materiałach. Omawiamy pomysły, z którymi Państwo już do nas przychodzą, albo ustalamy całkiem nową ścieżkę działania projektowego, opartą na naszym doświadczeniu i sugestiach.

Zapraszamy Państwa do nas ze zdjęciami i wstępnymi wymiarami omawianych pomieszczeń, ale jeśli nie jest to możliwe, możemy wykonać u Państwa wstępny pomiar.

j

WSTĘPNY POMIAR

Te robocze wymiary, posłużą do stworzenia koncepcji zabudowy meblowej. Dzięki wizycie u Państwa widzimy też czy nie występują jakieś newralgiczne miejsca, które mogłyby wymagać specjalnego rozwiązania w projekcie, np. kratki wentylacyjne, kolidujące kaloryfery itp.

PRZYGOTOWANIE PROJEKTU

Następnym etapem jest przygotowanie projektu koncepcyjnego w 3d.

Każdy projekt jest unikalny i tworzony specjalnie dla Państwa. Ukazujemy potencjał Państwa pomieszczeń, wykorzystując każdą przestrzeń, tak aby była jak najlepiej zaprojektowana pod względem ergonomii i estetyki.

Ten etap pokaże Państwu wygląd i układ mebli. Po stworzeniu projektu spotykamy się, aby go omówić, nanieść zmiany po Państwa uwagach. Gdy są Państwo zadowoleni z efektu naszej pracy koncepcyjnej, przechodzimy do wyceny.

WYCENA

Ten etap zwykle zabiera kilka dni. Po przygotowaniu wyceny, kontaktujemy się z Państwem.

k

OSTATECZNY POMIAR

Po zaakceptowaniu ceny, nadchodzi czas na bardzo dokładną inwentaryzację pomieszczeń, która spowoduje że Państwa meble po wykonaniu będą pasowały do przestrzeni, co do milimetra.

h

UMOWA

Po ostatecznym zaakceptowaniu ceny i projektu, przystępujemy do podpisania umowy, abyśmy mogli rozpocząć realizację Państwa mebli na wymiar.

REALIZACJA

Przystępujemy do procesu przygotowania Państwa mebli – zamówień w hurtowniach, rozkroju płyt, tworzenia lakierowanych frontów itd. Ten etap naszej pracy – niewidoczny dla klientów – trwa kilka tygodni. W trakcie tego czasu kontaktujemy się z Państwem, aby umówić termin montażu mebli.

MONTAŻ

To ostatni etap naszej pracy – najbardziej efektowny.

Meble są do Państwa transportowane, wnoszone, a następnie montowane. Po zakończeniu pracy naszych montażystów pozostawiamy Państwa z piękną, idealnie dopasowaną zabudową meblową – kuchnią, garderobą, lub kompleksowo wykończonym mieszkaniem.

 

Odnosząc się do powiedzenia „kuchnia jest sercem domu” – jest nam bardzo miło, że to właśnie nasze meble, będą wypełniać Państwa codzienność i towarzyszyć w ważnych momentach.

Dziękujemy za zaufanie i za to, że możemy brać udział w realizacji jednego z Państwa marzeń.