Kuchnie na wymiar

Meble kuchenne na wymiar w Zielonej Górze

Nowoczesna, estetyczna i funkcjonalna kuchnia to marzenie wielu osób. W naszym studio meblowym pomagamy je urzeczywistnić, oferując stylowe meble kuchenne pod wymiar.

Jakie meble do kuchni wybrać?  

Klienci często zastanawiają się nad tym, jakie fronty kuchenne warto wybrać. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć! Chętnie doradzimy Państwu i pomożemy w odpowiednim wyborze.

W kuchniach nowoczesnych, zazwyczaj dominującą powłoką jest lakier błyszczący lub matowy, w różnych kolorach. Powierzchnie pokryte takim materiałem odbijają światło, przez co optycznie powiększają przestrzeń. To istotna zaleta zwłaszcza w przypadku małych kuchni.

Bardzo dobrą alternatywą dla frontów lakierowanych, są fronty akrylowe, lub fronty z płyty laminowanej, które występują w równych dekorach, np.przypominają drewno, daje to możliwość uzyskania zróżnicowanych faktur, kolorów i dekorów na wymarzonych meblach.

 

Projektowanie kuchni 

Nie mają Państwo własnego projektu zabudowy kuchennej? Nic nie szkodzi. W studiu Kuchnie Anex tworzymy projekt samodzielnie, przy konsultacji z Klientem. Staramy się wcielać w życie jego plany i oczekiwania co do wymarzonego pomieszczenia kuchennego, dbając przy tym o zachowanie jak największej funkcjonalności i maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Chętnie doradzimy w kwestii doboru najlepszej opcji.  

Najwyższa jakość

Dbamy o jakość oferowanych Państwu mebli, korzystamy z okuć i akcesoriów wiodących producentów na rynku Europejskim – m.in. takich jak firma Blum.

Zapraszamy do skorzystania z oferty kuchni na wymiar!