Meble na wymiar

ARANŻACJE WNĘTRZ ORAZ WYJĄTKOWE MEBLE NA WYMIAR

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Tworzymy wyjątkowe zabudowy meblowe, aranżacje ścienne itd. – zarówno z własnych projektów, jak również we współpracy z Architektami Wnętrz z całej Polski i Niemiec. Są piękne i nietypowe projekty, które zawsze wykonywane są pod indywidualne zamówienie klienta – u nas nie znajdą Państwo mebli z masowej produkcji, które może mieć każdy.

 

INDYWIDUALNY PROJEKT

Nasze meble tworzymy dla Państwa od podstaw samodzielnie. Wykorzystujemy przy tym całe nasze wieloletnie doświadczenie i wiedzę, tak aby zarówno Państwa projekt, jak i gotowa już zabudowa meblowa, były wykonane perfekcyjnie. Współpracując z nami, mają Państwo szansę uczestniczyć w procesie powstawania mebli, mając wpływ na najdrobniejsze szczegóły. U nas każdy mebel dopasowany jest do indywidualnego klienta i wnętrza – nie wybierają Państwo mebli z katalogu – gdzie trzeba wielokrotnie iść na kompromis i wybierać elementy, które nie wpisują się idealnie w wymiary pomieszczenia lub gust klienta.

My zadbamy o to aby powierzchnia Państwa wnętrz, została wykorzystana co do milimetra, w estetyczny i wygodny sposób, tworząc wspaniale dopasowaną zabudowę z Państwa marzeń.

Kuchnie